Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 10:54

Голова Івано-Франківської обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” виступив з різкою заявою.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 11 липня 2005 - Голова Івано-Франківської обласної організації “Народний Союз Наша Україна” виступив із різкою заявою. Зіновій Шкутяк повідомив, хто готував та фінансував видання книжечки з компроматом на нього. Мова йде про брошуру, яку безкоштовно розповсюджували на Прикарпатті та надіслали депутатам Верховної Ради. У брошурі зібрано статті з опозиційних до мерії місцевих видань, де різко критикується діяльність Зіновія Шкутяка як мера міста Івано-Франківська.

Брошуру без жодних вихідних даних, у якій різко критикувалась робота мера Івано-Франківська Зіновія Шкуятка, тривалий час розповсюджували на Прикарпатті. У виданні були зібрані статті з опозиційних до мерії місцевих видань. Мета брошури була єдиною – зробити все, щоб Зіновій Шкутяк не очолив обласної організації партії “Народного Союзу Наша Україна”. Про це заявив сам Зіновій Шкутяк і, можливо, вперше за свою професійну та політичну кар’єру виступив з різкою заявою з цього приводу.

Він, зокрема, повідомив, що знає, хто готував та фінансував видання книжки з компроматом на нього. За словами міського голови Івано-Франківська, упорядковував книжку “один з місцевих лідерів колишньої провладної партії, який не відбувся, а фінансував її друк кримінальний авторитет на прізвисько Партизан”. Зіновій Шкутяк також наголосив, що була знайдена друкарня, яка надрукувала тираж підпільно. Більше того, книгу готували не просто представники колишньої провладної партії, а люди, які зараз є депутатами Івано-Франківської міської ради.

Лідер обласної організації партії “Народний Союз Наша Україна” також заявив, що цих людей треба покарати насамперед морально. Громадська думка повинна бути такою, щоб цим людям незручно було робити такі негідні речі. Принагідно варто зауважити, що в брошурі здебільшого вміщені статті, в яких наявна здебільшого несправедлива, за оцінками аналітиків, критика дій Зіновія Шкутяка на посаді івано-франківського міського голови. Про тих, хто готував публікацію книжки компромату, відомо також правоохоронцям, однак вони поки що не оприлюднили своєї позиції з цього приводу.

Місцеві експерти також вважають, що на Івано-Франківщині це, можливо, перший крок у розкручуванні чорного піару напередодні майбутніх парламентських виборів. Зіновій Шкутяк, щоправда, відзначив, що до брудних нечесних дій у своїй політичній діяльності він не вдавався і не буде вдаватися, на відміну від своїх опонентів.
XS
SM
MD
LG