Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 13:15

У Севастополі вчора ввечері після втручання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової був госпіталізований до міської лікарні редактор євпаторійської газети Володимир Лутьєв


Він перебуває під арештом за звинуваченням у замаху на життя депутата кримського парламенту і 30 червня оголосив голодування.

Як повідомили в апараті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Володимир Лутьєв перебуває у важкому стані. Ніна Карпачова відгукнулася на заклик низки журналістських організацій Криму врятувати життя заарештованому журналісту.

Справа Володимира Лутьєва тягнеться з 20032 року, коли бійці кримського Управління з боротьби з організованою злочинністю затримали його за підозрою у спробі організувати вбивство депутата Верховної Ради Криму Миколи Котляревського.

Ця справа отримала значний громадський резонанс, оскільки редагована Лутьєвим газета друкувала викривальні статті проти Котляревського і працівників місцевого УБОЗу. Ніна Карпачова повідомила РС, що триматиме справу Лутьєва на особливому контролі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG