Доступність посилання

ТОП новини

Працевлаштування і житло – пріоритети управління молодіжної політики в Одесі.


Петро Каландирець

Одеса, 8 серпня 2005 - Таку заяву зробив 8 серпня на брифінгу для засобів масової інформації начальник управління молодіжної політики, сім”ї і туризму Віктор Аксанюк. За його словами, представники нової міської адміністрації свідомо не згадують про майбутню виборчу кампанію 2006 року.

Віктор Аксанюк
Віктор Аксанюк: „Замість гучних агітаційних заходів в Одесі робиться все можливе для ремонту автошляхів, вирішення наболілих побутових проблем, постачання води, забезпечення електрики у помешкання мешканців міста. Це звичайна робота. Такої ж політики дотримується і управління, яке я очолюю. На порядку денному є вирішення проблем, які накопичилися за останні 8 – 10 років”.

Віктор Аксанюк запевнив, що очолюване ним управління не буде використовувати досвід своїх попередників, які достатньо активно використовували активістів, зокрема Молодіжної ради, під час різноманітних агітаційних акцій на підтримку тодішнього кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича. Представники Молодіжної ради брали участь і у сумновідомій акції знищення великої партії апельсинів біля будинку Одеського оперного театру, висловлюючи таким чином свою незгоду можливою перемогою на виборах Президента Віктора Ющенка.

Стало відомо, що восени 2005 року відбудуться перевибори Молодіжної ради в Одесі. Вже приблизно у листопаді будуть представлені переважно нові молодіжні активісти.

Управління молодіжної політики, сім’ї і туризму прагне об’єднати навколо себе якнайбільше громадських організацій, які реалізують різноманітні проекти, пов’язані з молоддю. У міській Раді вже проведена перша, достатньо плідна спільна зустріч з представниками таких організацій.

В управлінні молодіжної політики, сім’ї і туризму триває розробка комплексної програми „Молодь Одеси” на 2006 – 2008 роки. Організована робота молодіжного центру праці, головна мета якого – сприяння працевлаштуванню молоді, надання безкоштовних послуг з пошуку вакансій, проведення тренінгів і семінарів для кандидатів на працевлаштування. Спільні заходи проводяться з центром соціальних служб для молоді, відділення якого працюють вже у чотирьох районах Одеси. Вдалою є робота зі студентськими профспілковими організаціями.

Серед планів є видання довідника молодіжних громадських організацій та Інтернет-сайту управління молодіжної політики, на якому буде розміщена інформація не лише про управління, підліткові клуби, центри соціальних служб для молоді, але і про громадські молодіжні організації, партнерські структури, спільні проекти.

З вересня 2005 року працівники управління молодіжної політики приділятимуть увагу і проблемам забезпечення молоді житлом. Вони мають підрахувати, яким має бути розмір фінансування, для того щоб упродовж найближчих шести років молоді люди, які стоять у черзі, таки одержали житло.

Активізована робота з молодіжними організаціями, які опікуються ВІЛ-інфікованими, хворими на СНІД та наркоманами. На вересень заплановані проведення спортивних змагань, мета яких привернути увагу до проблеми ВІЛ-СНІДу.

Віктор Аксанюк піддав сумніву поширену у кількох Інтернет-виданнях інформацію про зібрані серед студентів підписи про начебто необхідність його відставки як керівника молодіжного управління.

„Маю сумнів, що під час проведення сесій у вищих навчальних закладах можна було так швидко зібрати 10 тисяч підписів. А саме про таку кількість ішлося. Працюючи у громадських організаціях, я можу твердити, що це достатньо складно... Міська влада не бажає посилення конфліктів. Але плідна співпраця виходить лише з тими організаціями, які мають конкретні пропозиції”,- наголосив Віктор Аксанюк.
XS
SM
MD
LG