Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:46

Соціальні програми залишаються пріоритетними для уряду.


Віктор Міняйло

“Соціальні програми залишаються пріоритетними для уряду”, - повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань Микола Томенко. Він також говорив про відкритість новітніх чиновників і про стосунки між Кабміном і РНБО. З подробицями наш кореспондент Віктор Міняйло.

“Все, що Кабінет міністрів обіцяв у соціальній сфері, буде виконано”, - запевнив журналістів гуманітарний віце-прем’єр Микола Томенко.

b>Микола Томенко

Всі зобов’язання соціальні ми будемо виконувати. Ми прийняли рішення: в середньому підвищення заробітних плат буде сягати 15%, в залежності від категорій, від 7 до 20%.

Виплати у нас реальні починаються аванс в середині вересня, а остаточна виплата в жовтні.

Всі виплати, які складаються з підвищення розміру мінімальної зарплати, бо тепер вона становить 332 грн., і повністю забезпечена держбюджетом.

Віктор Міняйло

Микола Томенко також розповів про урядову ініціативу щодо прозорості процедури звітності виконання державного бюджету.

Микола Томенко

Я думаю, що ми в уряді таку справу зробимо і будемо просити найактивніші всі органами держвлади поінформувати про видатки на своє утримання.

Багато дискусій з цього приводу ведеться. Я думаю, що було б коректно дізнатися, умовно кажучи, на скільки народні депутати, наприклад, налітали з державного бюджету. Вони безкоштовно літають на літаках, наприклад, загальну суму.

Скільки оздоровилося в санаторіях, місцева влада оздоровилася і скажімо, парламент оздоровився, чи ще хтось оздоровився.

Такі речі є надзвичайно важливі. Я радію з того, що в нас в ЗМІ навіть почалася дискусія про політика чи чиновника як контрактного платника податків.

Віктор Міняйло

А у ЗМІ вже давно триває дискусія навколо секретаря Ради національної безпеки і оборони Петра Порошенка. Серед іншого, і про його конфлікт з урядом.

Микола Томенко не вважає, що для національних інтересів України коректно вести публічне обговорення стану справ у силових структурах. Так він прокоментував заяву секретаря РНБО Петра Порошенка про необхідність реформ силових відомств.

Микола Томенко

Мова йде про стратегічні речі. Стратегічно ми вважаємо, що РНБОУ повинно працювати як колоніальний орган на чолі з президентом і дебатувати ті проблеми, Які є вразливі, серйозні, і приймати рішення і уряд буде їх виконувати.

А ті публічні суперечки стосовно коректності чи некоректності, професійності чи непрофесійності міністрів, я думаю, що це повинно бути суперечними за засіданнях, а не на публіці.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG