Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат В''ячеслав Стовба, який захищає інтереси колишнього голови Харківської облдержадміністрації Євгена Кушнарьова, пропонує міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку публічно спростувати деякі свої заяви щодо справи його підзахисного і вибачитися перед ним та адвокатом.


Про це йдеться у заяві В.Стовби, яку оприлюднила прес-служба партії “Нова демократія”. Адвокат вважає, що Ю.Луценко, коментуючи журналістам процес внесення грошової застави за Є.Кушнарьова, спотворив факти, повідомивши, що застава була доправлена в Генеральну прокуратуру у валюті готівкою, і що нібито адвокатам і прибічникам Є.Кушнарьова запропонували поміняти валюту на гривні.

За словами адвоката, насправді “вся визначена слідством сума була у належному порядку внесена в один з київських банків і перерахована на депозитний рахунок Генпрокуратури в національній валюті – гривнях”. Адвокат вважає, що міністр Ю.Луценко дозволив собі коментувати епізод у справі, яка перебуває в компетенції іншого відомства, і тим самим піддав розголошенню таємницю слідства.
XS
SM
MD
LG