Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 15:51

Адвокат В''ячеслав Стовба, який захищає інтереси колишнього голови Харківської облдержадміністрації Євгена Кушнарьова, пропонує міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку публічно спростувати деякі свої заяви щодо справи його підзахисного і вибачитися перед ним та адвокатом.


Про це йдеться у заяві В.Стовби, яку оприлюднила прес-служба партії “Нова демократія”. Адвокат вважає, що Ю.Луценко, коментуючи журналістам процес внесення грошової застави за Є.Кушнарьова, спотворив факти, повідомивши, що застава була доправлена в Генеральну прокуратуру у валюті готівкою, і що нібито адвокатам і прибічникам Є.Кушнарьова запропонували поміняти валюту на гривні.

За словами адвоката, насправді “вся визначена слідством сума була у належному порядку внесена в один з київських банків і перерахована на депозитний рахунок Генпрокуратури в національній валюті – гривнях”. Адвокат вважає, що міністр Ю.Луценко дозволив собі коментувати епізод у справі, яка перебуває в компетенції іншого відомства, і тим самим піддав розголошенню таємницю слідства.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG