Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 00:22

Перспективи скасування поправки Джексона-Веника щодо України, членство у Свiтовiй органiзацiї торгiвлi, отримання Україною статусу країни з ринковою економiкою та перспективи євроатлантичної інтеграції обговорювали сьогодні Президент України Вiктор Ющенко та сенатор США Ричард Лугар


Ющенко наголосив, що, за оцiнками експертiв, "сьогоднi Україна втрачає майже 8 мільярдів доларiв на рiк" через те, що вона не є членом СОТ i не має статусу країни з ринковою економiкою.


Ющенко наголосив, що, за оцiнками експертiв, "сьогоднi Україна втрачає майже 8 мільярдів доларiв на рiк" через те, що вона не є членом СОТ i не має статусу країни з ринковою економiкою.

У свою чергу, Лугар наголосив, що США пiдтримують Україну в її прагненнях до європейської i євроатлантичної iнтеграцiї. Вiн також висловив сподiвання, що найближчим часом питання скасування поправки Джексона-Веника для України вирішиться позитивно.

Також сьогодні представник Міністерства охорони здоров‘я України і представник Міністерства оборони США підписали угоду, яка повинна покращити діагностику можливих спалахів інфекційних хвороб в Україні і сприяти визначенню - чи це природні спалахи, чи вони викликані терористичними актами.

Повідомив на прес-конференції голова сенатського комітету з закордонних справ США Ричард Лугар:

“Ця угода буде дуже корисною для народів обох країн. Вона покращить безпеку збереження небезпечних патогенних вірусів, які зберігаються в лабораторіях України”, - заявив на прес-конференції у Києві Ричард Лугар.

На прес-конференції у Києві сенатор Барак Обама (демократ від штату Іллінойс) заявив:

“Підписана угода дозволить покращити здатність України відслідковувати, виявляти і відповідно реагувати на спалахи подібних інфекційних хвороб завдяки тому, що створить центральні лабораторії і місцеві регіональні епідеміологічні станції і в цілому це дозволить покращити співпрацю в галузі охорони здоров‘я між нашими країнами”.

Разом з сенатором Лугаром він перебуває в Україні і зустрічається з її керівниками.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG