Доступність посилання

ТОП новини

Серед потерпiлих вiд буревію “Катріна” на південному узбережжі США є троє громадян України


Прес-секретар посольства України у Вашингтоні Ірина Безверха: "На даний момент ми виявили трьох українців у цьому регіоні. Це Назар Дробот, Олексій Луговий та Олег Крутий. Вони перебували в готелі "Шератон" у місті Новий Орлеан, штат Луїзіана. Зараз всі троє студентів евакуйовані і перебувають у повній безпеці у місті Даллас, штат Техас. І наразі посольство разом з потерпілими проробляє питання щодо їхнього повернення в Україну".

Прес-секретар посольства України у Вашингтоні Ірина Безверха:

"На даний момент ми виявили трьох українців у цьому регіоні. Це Назар Дробот, Олексій Луговий та Олег Крутий. Вони перебували в готелі "Шератон" у місті Новий Орлеан, штат Луїзіана. Зараз всі троє студентів евакуйовані і перебувають у повній безпеці у місті Даллас, штат Техас. І наразі посольство разом з потерпілими проробляє питання щодо їхнього повернення в Україну".

Тим часом ситуація в Новому Орлеані, який практично затоплений від урагану “Катріна”, критична.

Ось що розповів один із мешканців міста:

"Я не вірив своїм очам. Я ніколи не думав, що така кількість води може затопити Новий Орлеан з такою швидкістю. Тобто, за лічені хвилини. Буквально за 5-10 хвилин вода піднялася на два чи три фути. Це було жахливо".

У штатах Луїзіана, Міссісіпі та Алабама тривають рятувальні роботи.

Влада заявляє, що кількість жертв становитиме сотні, а ймовірно, і тисячі осіб. Точних цифр ніхто не знає. Населення попередили про можливі спалахи інфекційних захворювань.

У місті Новий Орлеан та інших населених пунктах на узбережжі Мексиканської затоки орудують мародери. Їм протистоять тисячі поліцейських та військових. Мер Нового Орлеана оголосив про запровадження військового стану у практично затопленому місті.
XS
SM
MD
LG