Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 19:44

Вибори 2006 року в Одесі не будуть брудними.


Петро Каландирець

Володимир Зубанов і Ярослав Кендзьор на брифінгу в Одесі
Одеса, 8 вересня 2005 - Про це заявив на прес-конференції в Одесі народний депутат України, член фракції НРУ в парламенті Ярослав Кендзьор. На його думку, в Україні досі не реалізували найголовніше гасло Помаранчевої революції” „Бандити мають сидіти у тюрмах”.

Ярослав Кендзьор наголосив на проведеній в Одесі прес- конференції, що у нинішній Україні триває імітація боротьби з корупцією.

„Бандити роз’їхалися різними континентами, в тому числі і колишній міський голова Одеси Руслан Боделан. Уже прийшов час позбирати їх докупи. Друге, не менш важливе, гасло „Бізнес має бути відокремлений від політики” - так само не набув сили. Це неминуче призвело до проблем у самій владі, коли бізнес почав диктувати політичні умови. Саме на цьому тлі конфлікту бізнесу і політики ми маємо нинішні події у Києві. Бізнесові інтереси окремих чиновників у владі починають домінувати. На узбіччі лишаються інтереси України”.

Ярослав Кендзьор назвав нинішні відставки „проявом очищення влади” і підтримав рішення про відставку ініціаторів протистояння у державних установах. Член фракції НРУ переконаний, що в Україні має бути сформована команда, яка “працюватиме виключно в інтересах держави і народу. Саме за цієї умови прихильники нової української влади переможуть і на виборах 2006 року”.

Присутній на прес-конференції народний депутат України, член фракції „Регіони України” Володимир Зубанов у відповідь на запитання кореспондента радіо „Свобода” назвав причиною зростання рейтингу Партії регіонів в Україні „непрофесійні кроки влади у столиці та регіонах”.

Володимир Зубанов: „ Треба було попрацювати владі, при тому що Віктор Янукович за вісім минулих місяців не виявляє належної політичної активності. Сьогодні очікували його участі у засіданні фракції, але його знову не було. Він майже нічого не робить, але рейтинг його зростає”.

Народний депутат Україні Володимир Зубанов вважає, що у разі доведення провини колишнього Одеського міського голови Руслана Боделана він має відповісти за це перед судом.

Володимир Зубанов: „Якщо буде доведено, що землі санаторіїв продавали за безцінь, і навіть ці гроші не надходили до бюджету міста, я думаю, що з такими керівниками слід розбиратися і притягати їх до відповідальності згідно з чинним українським законодавством. Зараз Боделан за кордоном. І це так само свідчить про рівень роботи наших правоохоронних органів. Усі, кого вони звинувачували, нині є за кордоном і почувають себе дуже непогано. Я вам скажу, що вони стільки ще проблем зроблять нинішнім непрофесійним керівникам... ”

Ярослав Кендзьор і Володимир Зубанов презентували одеським журналістам і результати діяльності утвореного ними фонду „Схід – Захід України разом”. Вони вважають серед найактуальніших завдань нинішнього суспільства подолати розкол народу, який особливо посилився в Україні після виборів Президента 2004 року. У рамках програми Фонду вже проведений автомарафон за участю великої групи працівників засобів масової інформації, організовані поїздки дітей зі Східних областей до Західного регіону України і навпаки.
XS
SM
MD
LG