Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 03:01

Президент Вiктор Ющенко просить Службу безпеки України ретельно виконати його доручення з перевiрки фактiв про нiбито корупцiю у верхiвцi, викладених екс-держсекретарем Олександром Зінченком


Він також назвав "шкідливою" роботу Служби безпеки України за період, коли її очолював Олександр Турчинов. За словами Президента, були чiтко поставленi завдання, якi не були виконанi службою на належному рiвнi.


Представляючи в понедiлок новопризначеного голову СБУ Iгоря Дрижчаного, глава держави сказав:

"Прошу вас ретельно виконати моє доручення. Протягом десяти днів перевірити всі обставини по всіх каналах, які будуть доходити до вас, в рамках роботи комісії, до складу якої включені представники Служби безпеки, Генеральної прокуратури, і Міністерства внутрішніх справ. Ви повинні дати відповідь, яка б відповідала фактам".

Ющенко наголосив, що вимагає ретельної перевiрки кожної заяви.

"Всі повинні відчувати відповідальність (ті, хто роблять такі заяви) і допомагати правоохоронним органам установлювати правду по цих обставинах. Якщо вони мають дійсні факти і не займаються популізмом - то чесно було б надати відповідну інформацію будь-яким правоохоронним органам", - заявив Президент Ющенко.

Він також назвав "шкідливою" роботу Служби безпеки України за період, коли її очолював Олександр Турчинов.

За словами Президента, були чiтко поставленi завдання, якi не були виконанi службою на належному рiвнi.

Колишній керівник СБУ Турчинов, реагуючи на заяву Президента, сказав:

"Мене дуже здивувала сьогоднішня оцінка Президента роботи СБУ під моїм керівництвом, яка кардинально відрізняється від його оцінки, висловленої місяць тому на колегії, коли із всіх силових структур тільки СБУ отримало позитивну оцінку Президента", - цитує Олександра Турчинова телеканал НТН.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG