Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 12:53

“Звуки життя”: Тортури: міліція з народом?Київ, 27 вересня 2005 року.

Про катування у міліції – у спільному проекті Радіо Свобода і Нашого Радіо "Звуки Життя": “Тортури: міліція з народом?” з Віолою Бурдою.

Для Української міліції найбільш цікавим методом роботи із підозрюваним й надалі лишаються тортури - вкотре свідчить у своєму щорічному звіті організація міжнародна амністія. Артур кілька разів потрапляв до райвідділку міліції - за порушення громадського порядку. Він бачив, як вибивали зізнання з підозрюваного у пограбуванні. Артур розповідає про деякі "прийоми" міліціонерів.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Надувні резинові сорочки дозволяють “відбивати” людині внутрішні органи так, щоб зовні це було непомітно. Розповідає свідок. Порада юриста- куди звертатись, якщо вас піддали тортурам.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Українські правоохоронці визнають, що права ув’язнених порушуються. Повідомляють про майже 500 кримінальних справ. Сербські ж зеки захистили свої права самостійно влаштувавши загальнодержавний бунт – у повідомленні Михайла Рамача.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Зараз Василь бомжує. До цього - відсидів шість років. Двома ходками. Все, що відбувається під час слідства і на "зоні" називає одним словом - бєспрєдел. Боротися із свавіллям з боку правоохоронців - неможливо - зі свого великого і сумного досвіду переконався Василь. Боротися за свої права, або за відшкодування моральних збитків в разі їх порушення, обов"язково треба - кажуть правозахисники. Як?

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG