Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 14:25

Партія “Громада” створює виборчий блок Павла Лазаренка.


Геннадій Сахаров

Пресконференція
Дніпропетровськ, 11 жовтня 2005 - Політична партія Всукраїнське об’єднання “Громада” створює виборчий блок Павла Лазаренка. Це повідомлено 11-го жовтня на пресконференції керівництва партії “Громада” у Дніпропетровську.

Власне виборчого блоку як такого ще немає. Але вже є голова виборчого штабу блоку Павла Лазаренка, - так був представлений на пресконференції Владислав Зражевський, помічник заступника голови Дніпропетровської обласної ради. Крім нього у пресконференції взяли участь перший заступник голови партії, тобто Павла Лазаренка, Юрій Філяк, заступники голови партії Михайло Голишев і Петро Коваленко, голови дніпропетровських обласної і міської організацій “Громади” Тетяна Полєйко і Олександр Котов.

Повідомлено, що партія “Громада” після перереєстрації налічує 25 обласних і республіканську кримську організації, 652 районні та міські організації. За словами Юрія Філяка, “Громада”, яка свого часу налічувала понад 250 тисяч членів, сьогодні за попередніми даними переєстрації організацій, об’єднує 80 тисяч осіб. 10 листопада у Києві має відбутися 7-й з’їзд “Громади”. На цьому з’їзді планується розглянути проект нової програми партії і створити політичний виборчий блок, який вже до його створення названий блоком Лазаренка. Зокрема, проводяться переговори про входження до блоку з Соціал-демократичним союзом та Українською селянською демократичною партією. Юрій Філяк заявив що “Громада” здатна подолати тривідсотковий бар’єр і відновити статус парламентської партії. Виборчий список блоку очолить Павло Лазаренко.

Юрій Філяк
“Я думаю що це буде несподіванкою для всіх коли ми оголосимо повний склад принаймні навіть не першої п’ятірки, а перших десяти людей, які увійдуть до нашого списку. Цей список буде обов’язково оголошений на міжпартійному з’їзді, який відбудеться з початком виборчої кампанії” – сказав Юрій Філяк.

Він зазначив що “Громада” діятиме в усіх областях України, але центром її діяльності буде Дніпропетровська область.

Громадівці мають надію, що незабаром Павло Лазаренко повернеться в Україну: “Ми маємо надію що ті звинувачення, які інкримінуються Павлу Івановичу, будуть зняті. І ми переконані в тому що він вийде на волю і найближчим часом повернеться в Україну. Хочу сказати що Павло Іванович впевнений у собі, вірить нам, вірить своїм соратникам, вірить своїм колегам, вірить своїм членам партії і націлює нас на конкретну роботу для того щоб повернути статус парламентської партії” – сказав перший заступник Павла Лазаренка у керівництві партії “Громада” Юрій Філяк.
XS
SM
MD
LG