Доступність посилання

ТОП новини

Прем''єр-міністр України Юрій Єхануров зустрічався з головними власниками країни і запевнив, що вони готові доплатити за об''єкти, придбані раніше за заниженими цінами


Держава не вважає, що бізнесмени ці об’єкти вкрали, але вони спрацювали в умовах заниженої конкуренції, і тепер потрібно доплачувати, – пояснив Юрій Єхануров позицію нинішньої влади.


Про це він заявив в ефірі телеканалу "Інтер". Держава не вважає, що бізнесмени ці об’єкти вкрали, але вони спрацювали в умовах заниженої конкуренції, і тепер потрібно доплачувати, – пояснив Юрій Єхануров позицію нинішньої влади.

За його словами, за підсумками зустрічей з українськими власниками він може сказати, що вони згодні доплачувати. Говорячи про проблему укладення мирових угод, прем''єр-міністр повідомив, що знайдена юридична формула угод, щоб від власників за кілька років не вимагали доплати ще раз.

Крім того, Ю.Єхануров повідомив, що сьогодні в другій половині дня у Президента відбудеться серйозна "жорстка розмова" з представниками ділових кіл. За його словами, на зустріч запрошені близько 30 осіб, з якими обговорюватимуться ці проблеми.
XS
SM
MD
LG