Доступність посилання

ТОП новини

Прем''єр-міністр України Юрій Єхануров сподівається, що упродовж двох тижнів уряд доопрацює проект державного бюджету на наступний рік


Він висловив переконання, що при ухваленні бюджету необхідно відкинути політичне протистояння і ухвалити головний фінансовий документ у першому читанні, щоб потім уряд мав можливість упродовж двох тижнів його доопрацювати. Ю.Єхануров вважає, що кардинально треба переглянути статті бюджету, які стосуються пенсійного забезпечення.

Про це він сказав сьогодні в ефірі радіо "Ера". Він висловив переконання, що при ухваленні бюджету необхідно відкинути політичне протистояння і ухвалити головний фінансовий документ у першому читанні, щоб потім уряд мав можливість упродовж двох тижнів його доопрацювати. Ю.Єхануров вважає, що кардинально треба переглянути статті бюджету, які стосуються пенсійного забезпечення.

Він нагадав, що ключові позиції уряду в питанні бюджету-2006 такі: дефіцит не повинен перевищувати 2% і бюджет має передбачати зменшення податкового навантаження на підприємців.

У четвер Верховна Рада не змогла ухвалити у першому читанні проект бюджету-2006 і направила його на доопрацювання.
XS
SM
MD
LG