Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у першому читанні депутати ухвалили бюджет на наступний рік


Доходи у ньому визначені у 118 мільярдів 706 мільйонів гривень, видатки – 127 мільярдів 443 мільйони гривень. Народні обранці пропонували зібрати до скарбниці понад 122 мільярди гривень, натомість витрати фіксували на рівні 203 мільярди гривень. Цей рівень дефіциту бюджету спричинив непорозуміння між депутатами та урядовцями, які вважають його занадто високим.


Доходи у ньому визначені у 118 мільярдів 706 мільйонів гривень, видатки – 127 мільярдів 443 мільйони гривень.

Народні обранці пропонували зібрати до скарбниці понад 122 мільярди гривень, натомість витрати фіксували на рівні 203 мільярди гривень. Цей рівень дефіциту бюджету спричинив непорозуміння між депутатами та урядовцями, які вважають його занадто високим. Говорить заступник голови бюджетного комітету Людмила Супрун:

“Уряд не погоджувався щодо збільшення дефіциту. Комітетом погоджено зняти збільшення дефіциту до трьох відсотків. Ми залишаємо цей показник на рівні, передбаченому бюджетною резолюцією тобто до 2 % ВВП це дає нам додатково до 500 мільйонів гривень”.

Проте, на думку міністра фінансів Віктора Пинзеника, у депутатів надто великі амбіції і таких грошей відшукати не можна:

“Зараз маємо критичний розмір дефіциту. Дефіциту з яким країна вижити не може. Для його покриття не вистачить коштів від приватизації кількох заводів “Криворіжсталь”. Підготовлені комітетом висновки та пропозиції закладають основи для подальшого протистояння в роботі над бюджетом”.

Парламент доручив уряду доопрацювати проект закону про держбюджет-2006, з урахуванням схвалених бюджетних висновків Верховної Ради та подати його на розгляд депутатів не пізніше 15 листопада.
XS
SM
MD
LG