Доступність посилання

ТОП новини

У Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про заборону комуністичної ідеології в Україні"


Ініціатором документу виступив голова Всеукраїнського об''єднання "Свобода", народний депутат України Олег Тягнибок. Він сказав, що завданням законопроекту є заборона комуністичної ідеології у всіх її проявах як людиноненависницької. Законопроект розроблено Всеукраїнським об''єднанням "Свобода" з метою реалізації одного з основних положень "Програми захисту українців", а саме: на подолання наслідків геноциду українців, здійсненого комуністичним режимом СРСР.


Ініціатором документу виступив голова Всеукраїнського об''єднання "Свобода", народний депутат України Олег Тягнибок. Він сказав, що завданням законопроекту є заборона комуністичної ідеології у всіх її проявах як людиноненависницької.

Законопроект розроблено Всеукраїнським об''єднанням "Свобода" з метою реалізації одного з основних положень "Програми захисту українців", а саме: на подолання наслідків геноциду українців, здійсненого комуністичним режимом СРСР.

Автори законопроекту вважають, що ухвалення закону "Про заборону комуністичної ідеології в Україні" сприятиме становленню України як сучасної цивілізованої самостійної держави та посилить захист національних інтересів України.
XS
SM
MD
LG