Доступність посилання

ТОП новини

Мітинг комуністів у Симферополі.


Володимир Павлів

Симферополь, 7 листопада 2005 - “До сокири” закликав кримчан лідер кримських комуністів, народний депутат України Леонід Грач, виступаючи сьогодні на мітингу у Симферополі. Проте, цього разу на центральному майдані міста його слухали як ніколи небагато учасників мітингу – лише півтори-дві тисячі осіб.

Над центральним майданом лунають пісні про Леніна і майорять червоні та білі прапори. Білі – це символіка очолюваного Леонідом Грачем руху “Нащадки Богдана Хмельницького”. Водночас – жодного портрету Леніна, як і Хмельницького, зате – кілька зображень Сталіна. Сталінський же гімн традиційно відкриває мітинг на честь чергової річниці “Великого Жовтня”. 1-й секретар Симферопольського міському КПУ Валерій Кучеренко, який веде мітинг, побачивши, що учасників цієї акції небагато, не розгубився: (переклад) “Як би не намагалися затьмарити славу цього дня, скільки б не намагалася нинішня влада скасувати це свято, але воно завжди є, було і завжди буде. І доказ цьому – те, що сьогодні, у робочий день у Симферополі майдан Леніна – заповнений!”

Учасники мітингу у своїх виступах говорили про велич Жовтневої революції, про підступність світового імперіалізму і місцевих його підлабузників, про зрадників з лівих партії, про загрозу неофашизму і про необхідність об’єднання усіх програсивних сил Криму довкола коміністів та їхнього лідера, мудрого діяча, справжнього лідера і патріота Криму Леоніда Грача. Виступ останнього був тривалим та емоційним. Особливо гарячкував Леонід Грач, коли говорив про владу: (переклад) “От для того, щоб їх швидше вивести, я закликаю вас всіх: беріть лопати, беріть сокири, беріть мітли, вила, будь-які знаряддя праці для того, щоб цю нечисть викинути з влади, для того, щоб цю нечисть вигнати з нашої держави! Парод цього хоче, народ це може!” – заявив Леонід Грач і закликав об’єднуватися довкола нього.

Цей же заклик став ключовим і в резолюції мітингу: (переклад) “Ми закликаємо усіх кримчан тісніше згуртувати свої лави довкола передового загону Компартії України – Кримської організації КПУ на чолі з нашим визнаним лідером Леонідом Івановичем Грачем у майбутній виборчій компанії! Разом ми поховаємо владу олігархів! Разом ми повернемо владу трудовому народу! Разом ми переможимо!”

Після мітингу його учасники пройшли на набережну ріки Салгір, де провели “народні гуляння”.
XS
SM
MD
LG