Доступність посилання

ТОП новини

Європейський суд з прав людини у Страсбурзі визнав Україну винною у справі Гонгадзе


Таким чином суд задовільнив позов вдови Георгія Гонгадзе Мирослави проти України і зобов’язав Київ виплатити їй 100,000 євро збитків. Про це сьогодні повідомили в прес центрі Ради Європи. Сім суддей, які розглядали цю справу одноголосно вирішили, що Україна: · неадекватно захистила життя Георгія Гонгадзе; · неадекватно проводила розслідування цієї справи; · неадекватно повелася з вдовою покійного Гонгадзе.


Таким чином суд задовільнив позов вдови Георгія Гонгадзе Мирослави проти України і зобов’язав Київ виплатити їй 100,000 євро збитків. Про це сьогодні повідомили в прес центрі Ради Європи. Сім суддей, які розглядали цю справу одноголосно вирішили, що Україна:

· неадекватно захистила життя Георгія Гонгадзе, · неадекватно проводила розслідування цієї справи · неадекватно повелася з вдовою покійного Гонгадзе.

В червні цього року Кабітнет Міністрів України пропонував Мирославі Гонгадзе дружньо врегулювати справу «Гонгадзе проти України» і висловив готовність виплатити 100,000 євро як доказ дружнього врегулювання справи. Пані Гонгадзе відмовилася від цієї пропозиції.

Мирослава Гонгадзе подала позов проти України до Європейського суду з прав людини у жовтні 2002 року. Суд почав розглядати справу у березні цього року.

Україна має 3 місяці для оскарження рішення Європейського суду з прав людни.
XS
SM
MD
LG