Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі буде завод з переробки сміття.


Петро Каландирець

Одеса, 8 грудня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - На засіданні конкурсної комісії, яка проведена у Одеській міській раді, шляхом голосування визначений переможець. Ухвалене рішення – будувати в Одесі сміттєпереробний завод, який буде переробляти приблизно 300 тисяч тон сміття на рік. Переробка передбачатиме сортування і відбір компотентів, які можуть бути ще використані.

Переможцем конкурсу, серед трьох претендентів, стала українська кампанія „Укрвторресурс” (Київ), яка використовує у своїй роботі технології опробовану у Іспанії. Переможець конкурсу активно співпрацюватиме зі службами міськвиконкому під час пошуку земельної ділянки для подальшої побудови сучасного заводу.

Михайло Кучук
Як повідомив заступник Одеського міського голови Михайло Кучук, вартість робіт, які передбачається реалізувати, сягатиме приблизно 25 мільйонів євро.

„Завод з переробки сміття з”явиться в Одесі приблизно через два роки. Під час конкурсу була запропонована технологія спалення сміття, але нас такий варіант не влаштував – це буде надзвичайно шкодити екології. Пропозиції української кампанії „Укрвторресурс” нас влаштували найбільше”, сказав Михайло Кучук.

У роботі конкурсної комісії брав участь і заступник Одеського міського голови Вахтангі Убірія.

Плани будівництва такого заводу нинішня міська влада має серед найбільш перспективних.
XS
SM
MD
LG