Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Ти начальник, а хто я?


Київ, 21 грудня 2005 року. Про них говорять майже щодня, до них прислухаються, просять допомоги, ненавидять і мріють змінити. Мова про начальників. На тлі калейдоскопічного мерехтіння державного керівництва українці продовжують чекати правди "від верхів", майже щодня обговорюючи на кухнях начальників власних. Тому і сьогодні, після чергових призначень губернаторів, про керівників державних і недержавних говорять Звуки Життя: "Ти начальник, а хто я???" З Микитою Моісеєвим.

У своїх негараздах люди часто звинувачують тих, хто стоїть на вищому щаблі - і особливо це стосується Державного керівництва. Але якраз цього року влада переживає процес дуже серйозної реформації - каже керівник прес-служби Президента Лариса Мудрак. Опозиціонер з партії регіонів нардеп Ігор Шкіря провладного оптимізму не поділяє, каже нема кому і у кого вчитися. А прості люди мають про державних “начальників” свою думку...

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Начальники бувають різні - дрібні і великі, суворі, добрі, справедливі, горласті, скупі. “Який начальник у Вас?” - спитали Звуки Життя у перехожих. Олексій Капуста, директор одного з київських видавництв – керівник нового покоління. Він ділився управлінським досвідом з Наталкою Коваленко.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

На Прикарпатті традиції керівництва позначені знаком "мінус". Тобто, фактично, сучасних начальників там майже немає - каже кореспондент Радіо Свобода у Івано-Франківську Іван Костюк. А от у Європі, аби відкрити власну справу, треба обов’язково закінчити річні курси підготовки – розповідає Кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі Славко Волинський.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Суттєве "омолодження" державного керівництва зачепило Україну. А чи є воно освіченим і професійним? Взагалі, куди піти навчатися, аби стати державним і не лише державним менеджером? У Києво-Могилянській академії з’ясовувала Леся Штогрин. А чи багато простих українців відчувають в собі талант менеджера, скільки опитаних перехожих на вулиці бачать себе начальниками?

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG