Доступність посилання

ТОП новини

У реалізації інвестиційних проектів в Одесі зацікавлене і МЗС.


Петро Каландирець Одеса, 26 грудня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - Про це 26-го грудня після зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем сказав заступник міністра закордонних справ України Валентин Наливайченко.

Метою візиту пана Наливайченка до Одеси є активізація інвестиційних проектів та сприяння місії Європейської комісії ЄС в Одесі на придністровській ділянці молдовського кордону.

Нинішні інвестиційні проекти, які має Одеса, є фактично пріоритетом для українських посольств у різних державах світу - країнах Європейського Союзу, Ізраїлі, Сингапурі, які зацікавлені у широкому інвестуванні.

Серед пріоритетних інвестиційних проектів, за словами заступника міністра закордонних справ України, є такі, що стосуються інфрастуктури міста, Одеського морського торговельного порту, суднобудівництва, міжнародного аеропорту.

„Не можу не зауважити, що інтерес до Одеси останнім часом значно зріс”, - сказав Валентин Наливайченко.

За його словами, спільні зусилля Європейського Союзу та уряду України на придністровській ділянці молдовського кордону покликані розгорнути дієвий моніторинг.

„У нас є державна прикордонна служба, яка досить ефективно контролює кордон. Він нині обладнаний згідно з найвищими технічними стандартами. Але для нас важлива і експертна допомога країн ЄС. Моніторинг законодавства, зміни у тарифах і режимах має відбуватися згідно з європейською процедурою і відповідати інтересам ЄС, Молдови та України”, - наголосив заступник міністра закордонних справ України.
XS
SM
MD
LG