Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 11:53

Колишній генеральний прокурор Святослав Піскун заявляє про те, що Президент Віктор Ющенко обіцяв включити його до списку Народного союзу "Наша Україна" на виборах Верховної Ради, але пізніше порушив обіцянку


З його слів, він домовився із Президентом про включення до списку ще до інаугурації Ющенка і пізніше неодноразово повертався до цієї теми у своїх бесідах із Президентом.

Про це С.Піскун заявив в інтерв''ю газеті "Дело".

З його слів, він домовився із Президентом про включення до списку ще до інаугурації Ющенка і пізніше неодноразово повертався до цієї теми у своїх бесідах із Президентом. Святослав Піскун, за його словами, зрозумів, що не буде пов''язувати себе із НСНУ після того, як Президент звільнив його з посади генпрокурора. Він також зазначив, що не вів переговорів про вступ до блоку Юлії Тимошенко.

3-го грудня на своєму з''їзді Партія регіонів включила С.Піскуна до свого списку на вибори Ради під номером 95. Піскун повідомив, що сам звернувся до керівництва Партії регіонів з такою пропозицією, намагаючись уникнути карного переслідування з боку влади.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG