Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 05:51

В Івано-Франківську вперше прозвітував депутат міської ради, який представляє великий бізнес.


Іван Костюк Івано-Франківськ, 28 грудня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - В обласному центрі Прикарпаття вперше за історію міської ради депутат, який представляє великий бізнес, прозвітував про виконану роботу перед журналістами. Керівник Станіславської торгової компанії Олег Бахматюк заявив, що бізнес повинен бути соціально відповідальним і виконувати обіцянки, які давались виборцям.

Станіславська торгова компанія – одна з найпотужніших місцевих фінансових корпорацій на Прикарпатті. У цій структурі працює більше ніж півтори тисячі працівників. Ставлення галичан до Станіславської торгової компанії особливе, адже це чи не перша структура на Івано-Франківщині, яка поставила за мету налагоджувати роботу збанкрутілих місцевих підприємств і відповідно давати роботу місцевому населенню.

Серед найуспішніших проектів, які вдалось втілити Станіславській торговій компанії, – це відновлення роботи птахофабрики „Авангард”, найбільшого підприємства такого типу в області, налагодження роботи Рогатинської птахофабрики, Івано-Франківського м’ясокомбінату, випуск найдешевшого міні-трактора в Україні на місцевому заводі „Агромаш”. Керує цією корпорацією депутат Івано-Франківської міської ради Олег Бахматюк. Він уперше за історію івано-франківського місцевого парламенту вирішив прозвітувати про роботу, проведену за час свого депутатства:

„Я постарався принаймні бути ефективним депутатом для свого округу у вирішенні питань комунального спрямування, проблемних життєвих сутацій. На жаль, зіштовхнувся із системою щодо формування міського бюджету, яка є неефективною”.

Олег Бахматюк, окрім того, що очолює бізнесову структуру, є радником керівника Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” і відповідно брав участь у переговорах щодо вирішення газової проблеми між Україною та Росією. Пан Бахматюк переконаний, що необґрунтоване підвищення цін на газ з боку Росії, як не парадоксально, піде на користь Україні. У державі змушені будуть налагоджувати енергозберігальні технології як на великих підприємствах, так і в комунальній сфері:

„Буде визначено, що не треба нам „Теплокомуненерго”, де втрати становлять близько 70%, а треба робити тотальну газифікацію осель за рахунок дахових котелень. Це я кажу для прикладу. І для цього необхідні такі-то й такі кошти. І це дозволить нашим людям платити в три рази менше, а державі споживати у два рази менше газу і бути менш енергозалежною. Це є нормальні принципові речі”.

Бахматюк зауважив, що бізнес в Україні, зважаючи на зміну влади, рух країни в напрямку Європи, повинен ставати більш соціально відповідальним. До управління державою на всіх рівнях повинні прийти ефективні менеджери, які обстоюють інтереси кожного громадянина і держави загалом. Ті, хто приходять до влади, повинні бути відповідальними за свої дії перед виборцями. Насамкінець керівник Станіславської торгової компанії підкреслив, що його звіт аж ніяк не стосується політики, він не претендує на будь-які політичні посади, а прагне й надалі розвивати успішне підприємство, яке очолює.
XS
SM
MD
LG