Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2018, Київ 09:43

Щонайменше три особи загинули внаслідок авіакатастрофи під Харковом


Для радіо “Свобода” представник прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Валентина Педиш повідомила: "На відстані 4 кілометрів від (Харківського) аеропорту в озеро Комсомольське впав літак бізнес-класу. На борту літака знаходилися три особи – два пілоти і стюардеса, які загинули унаслідок цієї катастрофи. До пошуково-рятувальних робіт залучено наземну пошукову групу аеропорту “Харків”, підрозділи оперативно-рятувальної служби Головного управління МНС України у Харківській області і водолазів”.

Для радіо “Свобода” представник прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Валентина Педиш повідомила:

“На відстані 4 кілометрів від (Харківського) аеропорту в озеро Комсомольське впав літак бізнес-класу. На борту літака знаходилися три особи – два пілоти і стюардеса, які загинули унаслідок цієї катастрофи. До пошуково-рятувальних робіт залучено наземну пошукову групу аеропорту “Харків”, підрозділи оперативно-рятувальної служби Головного управління МНС України у Харківській області і водолазів”.

Літак вилетів з московського аеропорту “Шереметьєво” для того, щоб доставити туристів в Альпи. Судно зареєстроване у країні-острові Аруба.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG