Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко оскаржуватиме в суді російсько-українську угоду щодо постачання газу, про це вона заявила сьогодні на прес-конференції у Києві


А ще колишня прем’єрка має намір звернутися до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти посадовців Міненерго та “Нафтогазу”.


А ще колишня прем’єрка має намір звернутися до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти посадовців Міненерго та “Нафтогазу”.

Юлія Тимошенко: “За всі дії, які були застосовані 3-4 січня посадовцями, які очолюють Міністерство палива та енергетики і НАК “Нафтогаз” підпадають під дію Кримінального кодексу України. Ми звертаємося з заявою про порушення кримінальної справи за статтями 111 – це зрада національних інтересів, 364 – те, що стосується перевищення службових повноважень, і 365 – це зловживання своїми посадами”.

Пані Тимошенко заявила, що в активи спільного підприємства, яке мають створити “РосУкрЕнерго” та “Нафтогаз України”, вкладена частина українських газових шляхів.

“Створюється спільне підприємство, яке знову ж носитиме назву “РосУкрЕнерго”, і в статутний фонд цього підприємства будуть внесені фінансові ресурси, а також активи. Я стверджую, що в якості таких активів в усних домовленостях було передбачено вкладання в “РосУкрЕнерго” частини нашої газотранспортної системи України. Ми починаємо втрачати нашу стратегічну власність, яка забезпечувала нам певне геополітичне становище,” – зазначила Юлія Тимошенко.

Раніше офіційна Москва погоджувалася піти на компроміс з Києвом щодо низьких цін на газ за умови, якщо українська сторона віддасть російській частину своєї газотранспортної системи.
XS
SM
MD
LG