Доступність посилання

ТОП новини

Продовження сесії ВР.


Влада Саюк Київ, 13 січня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Сьогодні Верховна рада вирішила продовжити свою роботу ще на тиждень. Згідно з розкладом, сьогодні 8 сесія Верховної Ради 4-го скликання мала б закінчитися і на чекали тритижневі канікули. Проте більшістю голосів пропозиція фракції регіони України продовжили роботу парламенту ще на тиждень було продовжено.

Ще тиждень роботи потрібен народним депутатам для того, щоб розглянути і 30 президентських законопроектів, які він виніс на розгляд верховної ради. Так вважає Регіонал Ярослав Сухий.

“Ми продовжили сесію абсолютно свідомо, абсолютно зримо, розуміючи те, що цей тиждень нам потрібен для того, щоб прийняти ряд законодавчих актів, які спрямовані на стабілізацію економічної ситуації, яка різко похитнулася в наслідок діяльності горе реформаторів.”

Представники провладних фракцій не вірять у благі наміри своїх опонентів. Додатковий тиждень роботи це не більше, ніж популізм. Соціаліст Олександр Мороз не вірить в продуктивність роботи наступного тижня.

“Мені здається, що частина депутатів з тих фракцій, які проголосували за відставку Кабінету Міністрів зрозуміли, що вони зробили дурницю і треба знайти час, щоб виправити її. Може для того не знаю.”

А член Української народної партії Валерій Асадчев додає, після відставки уряду, та сьогоднішнього рішення можна зробити висновок, що в парламенті знову з’явилася більшість. І після вступу в дію конституційної реформи, яка більше влади надає парламенту та забирає її в президента, ця більшість фактично і є владою. Отож тепер пропрезидентські фракції перетворилися на опозицію і вони вимагають до себе поваги від більшості.

Далі Валерій Асадчев: “Ми тепер є опозицією, ми з цим згодні. Ми не заперечуємо цього. Але в кожній демократичній країні, а за конституцією, Україна є демократично-правова країна, опозиція має право на слово по кожному питанню, на критику більшості і влади.”

Також наступного тижня народні депутати мають розглянути лист президента Віктора Ющенка з проханням скасувати постанову про відставку уряду. Проте спікер Володимир Литвин не вірить, що таке рішення підтримають депутати. І прогнозує, що рішення про відставку не переглядатимуть.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG