Доступність посилання

ТОП новини

“Звуки життя”: Ціна морозів.


Київ, 24 січня 2006 року. Тиждень морозів став для багатьох українців суцільним форс-мажором - тобто непередбачуваною ситуацією. У перші ж дні - люди запізнювалися на роботу, машини стояли в пробках, більшість батьків стала перед питанням - куди діти дитину, якій скасували заняття у школі та дитсадочку. Такі морози рідко приходять в Україну - кажуть синоптики. Однак цього разу - ще як мінімум чотири дні українцям доведеться жити в екстремально-морозних умовах. А вони - потребують певних витрат. Скільки коштують двадцяти - тридцятиградусні холоди? Досліджують Звуки життя - Ціна морозу - з Віолою Бурдою.

Першою - і найбільшою ціною для України стало більше п’ятдесяти жертв морозу - люди помирають від переохолодження. Більшість з них - або пенсіонери, або люди без постійного місця проживання - простіше кажучи - вуличні бомжі. Як вони намагаються вижити, на київському вокзалі з’ясовувала Леся Штогрин.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

З холодами у містах поменшало транспорту. В тому числі і громадського. Той, хто не хоче мерзнути на зупинках, очікуючи тролейбус чи маршрутку, може замовити таксі. Щоправда проїхатися таксівкою за звичними київськими маршрутами в морозяну погоду коштуватиме щонайменше вдвічі дорожче. Щоб проїхати мінімальну відстань з Хрещатика до метро Контрактова Площа треба заплатити....

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Мужньо зустрів незвичні для Криму морози кореспондент радіо свобода Володимир Притула. Вчора в нього в будинку вимкнули струм, через це залишився без світла і опалення. Проте кульмінацію холодів мешканці півострова очікують сьогодні. Синоптики обіцяють мінус тридцять - тридцять два.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Ціну свого утеплення газом та обігрівачами з комунальних рахунків невдовзі дізнаються і прості громадяни. А поки що синоптики натякають, що морози можуть і не пійти разом із січнем і ще привітають лютий....

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG