Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко у Дніпропетровську.


Геннадій Сахаров Дніпропетровськ, 25 січня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Цього вівторка Дніпропетровськ знову відвідала Юлія Тимошенко. На віміну від її різдвяного візиту цей був сповна передвиборчим. Пані Тимошенко побувала в училищі фізкультури, де навіть грала у пінг-понг, на Південному Машинобудівному заводі, у прокатному цеху металургійного заводу імені Петровського, де відбувся мітинг-зустріч з робітниками.

Крім того – у історичному музеї, на акумуляторному підприємстві “Веста”, у дніпропетровському метро і виступила у прямому ефірі місцевої телекомпанії “9-й канал”.

Але наймасштабнішим заходом дня був Всеукраїнський форум ветеранів у приміщенні театру опери та балету, який планувалося провести як нараду з досвідченими і мудрими людьми, послухати поради і пропозиції щодо створення конструктивних програм розбудови українського суспільства і економіки. Ця мета не була досягнута. Захід був недешевий і малоконструктивний. Ветерани здебільшого скаржилися на життя і освідчувалися Юлії Тимошенко у любові і відданості. Організатори заходу, котрі навіть забезпечили трансляцію привітань на адресу Юлії Тимошенко з борту Міжнародної Космічної Станції, були розчаровані. Проте як PR- захід форум пройшов успішно. Юлія Тимошенко як завжди була гарна і фотоґенічна, впевнена у собі, її вітали стоячи, після її промови довго не стихали бурхливі оплески.

На пресконференції після форуму Юлія Тимошенко відповіла на запитання. Серед них – якими були найбільший прорахунок і найбільше досягнення минулого року і що вона прогнозує на цей рік. На її думку:

“Що є найбільшим прорахунком минулого року? – Я думаю, що це не у секторі економіки знаходиться. А знаходиться у секторі моральності і чистоти влади. І коли нова команда прийшла до влади якби туди не затісалися люди, які будь-якою ціною прибирали політиків, які хотіли будувати Україну, я міняли їх на політиків, які здатні знаходити будь-які компроміси з кланами, якби команда була потужна і без інтриг можна було б досягти цього року надзвичайних результатів. А те, що стосується головного здобутку минулого року, то мені здається що саме те що навіть за сім місяців своєї короткої роботи уряд, який я очолювала, показав що навіть за сім місяців можна на 70 відсотків збільшити доходи бюджету, можна вводити нові соціальні програми, можна закривати тіньову сферу і щоб деякі підприємства, які зовсім не платили податків, платили їх у двадцять разів більше. Два прогнози на наступний рік – перший прогноз – наша команда переможе на виборах, і друге – парламент не буде розпущений, парламент буде працювати, він створить більшість і я вірю в те, що він народить стабільність в країні.”

форум ветеранів
Юлія Тимошенко вважає що чесні вибори можуть бути проведені без гучних заяв і декларацій за наявності до того доброї волі. Вона зауважила що проти неї застосовують нечесні прийоми:

“Коли я приїхала до Дніпропетровська, мене поінформували про те, що влада почала чинити перешкоди моєму візиту і що були обдзвонені заводи, на які я збиралася їхати щоб закрити мені двері заводів, були обдзвонені засоби масової інформації щоб не допустити. І якщо це чесні вибори, то що тоді нечесні вибори? А сьогодні навіть ДАІ заборонили супроводжувати мій візит до Дніпропетровська.”

Те саме, сказала Юлія Тимошенко, було і підчас її поїздки до Запоріжжя.

Що стосується можливостей нового об’єднання колишніх союзників на виборах, то пані Юлія повторила вже сказане раніше – вона не руйнувала спільну команду і готова до співпраці з президентом, але не з людьми з його оточення, «які просто завели сьогодні ситуацію у глухиц кут. Я б хотіла, щоб ті люди, які зруйнували довіру людей до нової владної команди, щоб вони не були у політиці і щоб вони якомога швидше пішли з політики.» - сказала Юлія Тимошенко. І жодного слова не було сказано про начебто підготовану раніше угоду щодо співпраці колишніх однодумців на майбутніх виборах.
XS
SM
MD
LG