Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі провели аукціон з продажу землі.


Петро Каландирець Одеса, 31 січня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - Вже третій і перший цього року земельний аукціон був проведений 31 січня в Одесі.

Начальник управління земельних ресурсів Одеської міськради Ірина Ковріжних вважає, що ідея проведення вільних відкритих торгів себе виправдала. Проведений 31 січня аукціон перевищив усі очікування організаторів. Незважаючи на те, що цього дня з дев''яти представлених ділянок був проданий лише один лот – вперше в Україні під час торгів були зроблені тридцять три кроки до остаточної ціни. Стартова ціна 6 ділянок у Суворовському районі Одеси зросла у чотири з половиною рази від 131 до 564 тисячі гривень.

Ірина Ковріжних повідомила, що у 2006 році відкриті торги з продажу землі триватимуть не менше ніж один раз на місяць. Наступний аукціон відбудеться 23 лютого.

Управління земельних аукціонів Одеської міської Ради готує новий список ділянок на продаж з торгів. Підготовлений проект нового рішення щодо продажу права оренди землі, яке дозволить збільшити надходження до бюджету у кілька разів у порівнянні з минулими роками.

Зацікавлення до відкритих торгів виявляють і представники закордонних фірм та інвестиційних кампаній. До управління земельних ресурсів надходили відповідні звернення від фірм з Голандії, Ізраїлю, Об''єднаних Арабських Еміратів.

Процедура продажу землі іноземним покупцям за українським законодавством ускладнена, але після завершення підготовки необхідних документів їхня участь у аукціонах в Одесі стає цілком реальною.

Начальник управління земельних ресурсів переконана, що зацікавлення до земельних торгів зростатиме.

„Дуже багато покупців звертаються до нас за консультаціями та довідками, цікавляться коли будуть наступні аукціони. Ділянки, зняті з попередніх торгів з різних причин, будуть продаватися упродовж 2006 року. Це передбачено рішенням сесії Одеської міської ради”, - сказала Ірина Ковріжних.
XS
SM
MD
LG