Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:16

“Звуки життя”: Туринський Олімп.


Київ, 10 лютого 2006 року. В італійському місті Турин сьогодні підняли український прапор. Це означає, що Україна є повноправним учасником зимових Олімпійських ігор - двадцятих за рахунком. П’ятдесят три українських спортсмени змагатимуться за медалі зі світовими зірками спорту. Що зараз відбувається в Турині - за кілька годин до відкриття Олімпіади? Чи стежитимуть українці за трансляцією та чи вболіватиме за своїх підопічних українське спортивне Міністерство? Будемо говорити у “Звуках життя” - Туринський Олімп – з Віолою Бурдою.

До відкриття Олімпіади лишається ще кілька годин, але олімпійські пристрасті вже набирають градусу - є вже і перший допінг-скандал, і помилкова тревога через загрозу теракту... Саме ж, місто живе власним життям і про Олімпіаду там нагадують лише прапорці з її символікою - передає наш кореспондент, який зараз перебуває у Турині - Олександр Монзолевський.

Аудіозапис програми. Перший випуск:

На церемонії відкриття Олімпійських ігор честь нести державний український прапор випала саночниці Наталії Якушенко. Певно, вона виявилася найменш забобонною, оскільки самі спортсмени подейкують, що той, хто несе прапор медалі не виграє. Як сприймають старт зимових туринських ігор члени української збірної? Говорить Ігор Ємчук - призер двох олімпіад.

Аудіозапис програми. Другий випуск:

Україну чи не вперше почали помічати і завдяки Олімпійським іграм. Олімпійськи перемоги нині - прекрасна візитівка будь якої держави. Всі пам’ятають сьлози Оксани Баюл, коли при її нагородженні дванадцять років тому в Лілехамері не змогли знайти український гімн. Втім, письменниця Оксана Забужко вважає, що спортивні досягнення не суттєво впливають на імідж країни..

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Для перемоги - головне, правильно налаштуватися на результат - твердить психолог Олександр Губенко. Тобто, окрім гарно накачаних м’язів, тобто доброї фізичної форми, треба налаштовуватися на результат, який буде значно вищим від попереднього рекорду. Тоді - шанси на перемогу – збільшуються.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG