Доступність посилання

ТОП новини

Міжурядова підкомісія з перебування Чорноморського флоту Росії на території України має намір провести наступне засідання в середині квітня


Про це сказав перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Огризко сьогодні на засіданні Кабміну, інформуючи про результати першого засідання підкомісії, яке відбулося у вівторок.

Про це сказав перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Огризко сьогодні на засіданні Кабміну, інформуючи про результати першого засідання підкомісії, яке відбулося у вівторок. Інформуючи про вчорашнє засідання, Огризко повідомив, що упродовж 12-годинних переговорів були розглянуті 4 основних питання: про інвентаризацію майна, яке перебуває в розпорядженні ЧФ Росії на території України, питання навігаційно-гідрографічного забезпечення, екології, а також правові питання перебування ЧФ в Україні.

Російська сторона відмовляється від перегляду розміру орендної плати за базування російського ЧФ у Криму. Наприкінці грудня 2005 року Кабмін України доручив Фонду державного майна й Міністерству оборони провести інвентаризацію майна, яке перебуває в користуванні ЧФ Росії в Криму, до 30 квітня 2006 року.
XS
SM
MD
LG