Доступність посилання

ТОП новини

Міністр фінансів Віктор Пинзеник пішов у відпустку на передвиборчий термін, але не подавав у відставку


Про це заявив прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, перебуваючи з візитом у Польщі. Глава уряду спростував інформацію, що Віктор Пинзеник подав заяву на звільнення, як сьогодні зазначали інформагентства. Водночас, як повідомили кореспонденту радіо “Свобода” політичні соратники Пинзеника, члени партії “Реформи і Порядок” радять лідеру подати у відставку.


Про це заявив прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, перебуваючи з візитом у Польщі.

Глава уряду спростував інформацію, що Віктор Пинзеник подав заяву на звільнення, як сьогодні зазначали інформагентства.

Водночас, як повідомили кореспонденту радіо “Свобода” політичні соратники Пинзеника, члени партії “Реформи і Порядок” радять лідеру подати у відставку.

За інформацією джерел, Пинзеник своє звільнення мотивує незгодою з домовленостями щодо постачання України російським газом.

Детально про візит Юрія Єханурова до Польщі з Варшави розповідає Єва Поштар:

Прем’єр Єхануров зустрівся сьогодні з польським президентом Лєхом Качинським. Головною темою розмови були справи енергетичної безпеки Польщі й України, а зокрема, справа нафтогону Одеса-Броди-Гданськ.

Зараз відбувається зустріч двох прем’єрів: Єханурова та Марцінкевича. Спостерігачі передбачають, що основними темами будуть знов-таки питання економіки. Завтра зранку передбачається зустріч з польськими бізнесменами.
XS
SM
MD
LG