Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 21:28

Народний депутат Володимир Бойко коментує можливість Ахметова стати прем''єр-міністром.


Ганна Іванова Донецьк, 17 лютого 2006 (RadioSvoboda.Ua) - На Донеччині дуже активно обговорюється можливість бізнесмена Ріната Ахметова стати після парламентських виборів прем''єр-міністром. Адже лідер партії регіонів Віктор Янукович нещодавно заявив про це в одному зі своїх інтерв’ю. А ось генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату ім. Ільїча, народний депутат Володимир Бойко вважає, що так званий “володар Донбасу” йде на вибори не для того, щоб зайняти прем''єрське крісло. Як колишній представник Партії регіонів та нинішній соціаліст пояснює свою позицію?

Генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату ім. Ільїча, народний депутат Володимир Бойко вважає, що донецький бізнесмен Рінат Ахметов не претендує на посаду прем''єр-міністра. Таку думку Бойко висловив на прес-конференції у Маріуполі 16 лютого.

Гендиректор маріупольського меткомбінату підкреслив, що навіть середньому підприємцю "важко адаптуватися на іншій роботі", не говорячи вже про такого великого бізнесмена, яким є Ринат Ахметов.

Володимир Бойко: “Я думаю, що він ніколи в житті не погодиться. Рінат Леонідович - найбагатша людина. Як це йому щодня... А прем''єру потрібно працювати, усе по хвилинах розписано, з ранку до вечора без вихідних, без нічого".

При цьому він вважає, що найкращим прем''єр-міністром для України буде нинішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Ця думка повністю співпадає з позицією Соціалістичної партії України, яка в разі проходження в Верховну Раду планує запропонувати кандидатуру Юрія Луценка на цю посаду.

Володимир Бойко: “Якщо я вам повідомлю одну річ, ви впадете... Якби поставили прем''єром нинішнього міністра внутрішніх справ, я гарантую вам, він на цій посаді був би найкращим прем''єром... І закон почав би виконуватися, і програма була б відпрацьована потужна”.

При цьому він наголосив на тому, що висловлює свою особисту думку, але вона базується на знанні ситуації у Києві.

Слід зазначити, що восени Володимира Бойко було виключено зі складу парламентської фракції Партії регіонів «Регіони України». Це сталося через порушення ним фракційної дисципліни під час голосування по кандидатурі Юрія Єханурова на посаду прем’єр-міністра. Через деякий час він увійшов до партійного списку Соціалістичної партії України. Напевно, що Володимир Бойко навчається на власних помилках і тому висловлює свою підтримку Юрію Луценку ще задовго до виборів.
XS
SM
MD
LG