Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі вимагали реприватизації обленерго.


Петро Каландирець Одеса, 21 лютого 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Активісти обласної організації Партії „Реформи і Порядок”, громадської організації „Народний Виконком” провели пікет біля офісу „Одесаобленерго”. Це була вже не перша подібна акція, спрямована проти дій енергетиків і незаконних, на думку учасників пікету, знеструмлень квартир одеситів.

Стало відомо, що міська організація ПРП цими днями планує розпочати збір підписів під зверненням до Президента України Віктора Ющенка. Автори документу просять главу держави звернутися до Фонду держмайна, Антимонопольного комітету і зробити рішучі кроки для передачі більшої частини акцій енергопостачальної кампанії – міській громаді. На сьогоднішній день 75% акцій „Одесаобленерго” належать різноманітним офшорним кампаніям, які мають свої центри далеко за межами причорноморського міста.

ПРП спрямувала до Києва і сотні скарг одеситів, помешкання яких майже щодня знеструмлюють.

Голова виконкому Одеської обласної організації ПРП Вадим Поліщук наголосив, що у разі необхідності подібні акції протесту будуть безстроковими.

„Ми прагнемо привернути увагу громадськості, одеситів які прагнуть захистити свої права. На нашу думку, міська влада вже у судовому порядку мала б захистити інтереси пересічних громадян. Звернення міського голови до СБУ та до Приморського суду були дуже слушними, але слід далі робити кроки у напрямку перемоги законних прав одеситів на електроенергію над беззаконням ”,- вважає Вадим Поліщук.

Стало відомо, що днями зустріч з Одеським міським головою провів виконувач обов”язків керівника акціонерного товариства „Одесаобленерго” Анатолій Козлов. Він запевнив міську владу, що проблеми з енергопостачанням, які мали місце під час цьогорічної зими, енергетики більше не допустять.
XS
SM
MD
LG