Доступність посилання

ТОП новини

У Криму місцевий суд Кіровського району визнав винним у неправомірному використанні виборчих бюлетенів і неправильному підрахунку голосів та засудив до 5 років позбавлення волі одного з державних службовців


За інформацією прес-служби кримської прокуратури, начальник відділу Кіровської районної держадміністрації у 2004 році займався організаційним і матеріально-технічним забезпеченням виборчих комісій.

За інформацією прес-служби кримської прокуратури, начальник відділу Кіровської районної держадміністрації у 2004 році займався організаційним і матеріально-технічним забезпеченням виборчих комісій. Йому тоді довірили бланки відкріпних посвідчень. Слідство довело, що засуджений зібрав групу мешканців Кіровського району, які погодилися за винагороду у 200 гривень порушити законодавство про вибори. Вони голосували за провладного на той час кандидата у президенти стільки разів, на скільки вистачило відкріпних талонів. Організатор цієї “каруселі” найняв автобус, і сам супроводжував його у поїздках від однієї виборчої ділянки до іншої. Він особисто контролював процес такого багаторазового голосування. За повідомленням прокуратури, це було доведено слідством і підтверджено в судовому засіданні.
XS
SM
MD
LG