Доступність посилання

ТОП новини

Лідери НРУ заявили на Прикарпатті, що революція триває.


Іван Костюк Івано-Франківськ, 13 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - неділю на Прикарпатті побували лідери Народного руху України, представники фракції „Наша Україна” у Верховній Раді. У виступах чільні рухівці наголошували, що революція в державі не завершилась і основним завданням залишається створення пропрезидентської більшості в парламенті.

Відразу кілька депутатів Верховної Ради, чільних представників Народного руху України провели низку зустрічей з громадськістю на Івано-Франківщині. Такий десант рухівців в області не випадковий, адже крайова організація Народного руху України вважається базовою для всієї партії. Вагомим також є той факт, що її очолює голова обласної держадміністрації Роман Ткач. Рух сподівається, що саме за його представників у складі блоку „Наша Україна” віддадуть на виборах свої голоси чимало галичан.

У виступах перед громадськістю керівники Руху наголошували, що суспільна перебудова в країні триває. На цьому, зокрема, наголосив депутат Верховної Ради В’ячеслав Коваль:

„Ми переконані в тому, що революція не закінчилась. І, здійснивши революцію на найвищому щаблі державної влади, на щаблі, який має назву „Президент України”, ми не провели ще революції у Верховній Раді, в органах місцевого самоврядування”.

Ці слова підтвердив також депутат Верховної Ради Лесь Танюк. Він зауважив, що технічні партії, створені спеціально під вибори, на зразок „Віче”, Блоку Наталії Вітренко і т.п., лише в одному Івано-Франківську, за підрахунками, витрачають на рекламні кампанії стільки коштів, що на кожного пенсіонера міста, якщо їх розділити, випало б тисячу двісті гривень. Лесь Танюк також наголосив, що існують серйозні проблеми в царині розвитку української культури. Усі ті кроки, які робить президент для її розвитку, наштовхуються на жорсткий спротив з боку представників колишньої влади. На тому, що представники минулої влади ще міцно втримують свої позиції в країні, наголосив також Геннадій Удовенко:

„ ... елементи кучмізму сьогодні в значній мірі домінують у сфері судової системи, у сфері правоохоронних органів”.

Рухівці не приховували, що розглядають Івано-Франківщину як область, яка дасть чи не найбільшу кількість голосів на їхню підтримку, водночас не забували вони критикувати Блок Юлії Тимошенко, представники якого, на переконання керівництва Руху, відбирають голоси в блоку „Наша Україна”.
XS
SM
MD
LG