Доступність посилання

ТОП новини

Європейський Союз готовий запровадити санкції до Білорусі через порушення в ході голосування у країні. Про це заявила комісар ЄС із зовнішніх питань Беніта Фереро-Вальднер


Тим часом міжнародні спостерігачі Організації з безпеки та співпраці в Європі мають сьогодні оголосити свою оцінку ходу президентських виборів у Білорусі

Тим часом міжнародні спостерігачі Організації з безпеки та співпраці в Європі мають сьогодні оголосити свою оцінку ходу президентських виборів у Білорусі.

Місія спостерігачів із Росії вже назвала голосування чесним.

За попередніми даними Центрвиборчкому, перемогу на виборах здобув чинний чинний глава.

Проте опозиція заявляє, що результати сфальсифікували.

Вчора у центрі Мінська зібралися близько десяти тисяч прихильників опозиції.

Олександр Мілінкевич заявив:

“Я думаю, що ми перемогли. І неважливо, що вони оголосять. Вони оголосять якісь мізерні, смішні відсотки. А ми перемогли, бо люди вірять, що вони можуть відстояти свободу, правду, справедливість, гідність свою можуть відстояти. Адже як страшно їх лякали. Що лише не казали: що тут терористи, що тут всіх розстріляють, підірвуть. Вони прийшли, це перемога, величезна – над собою, над страхом”.

Крім того, Олександр Мілінкевич вимагає провести нове голосування. А лідери опозиції закликали білорусів сьогодні знову взяти участь в акціях протесту.
XS
SM
MD
LG