Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів провела свій найбільший у Криму мітинг.


Володимир Притула Сімферополь, 20 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Партія регіонів провела свій найбільший у Криму мітинг. Цієї суботи на півострів прибув її лідер Віктор Янукович. Водночас, представники частини проросійських сил півострова оголосили йому та його партії політичний бойкот.

У суботньому мітингу Партії регіонів в Сімферополі, де виступив її лідер Віктор Янукович, за різними даними зібралися від 5 до 15 тисяч його прихильників. Це третій приїзд Віктора Януковича до Криму під час виборчої кампанії і найбільшиий мітинг з-поміж тих, що збирали “регіонали” та інші “блакитні” з часів президентських виборів. Окрім стягів Партії регіонів, у суботу на центральному майдані Сімферополя майоріли державні прапори Російської Федерації та Австралійського Союзу і – жодного українського прапору.

На мітингу Віктор Янукович пообіцяв завжди робити “те, що потрібно українському народу” і заявив, що “помаранчева” влада веде економіку України до катастрофи. Він також закликав виборців перевірити себе у виборчих списках і звинуватив владу у підготовці фальсифікації у південно-східних регіонах України.

Після мітингу в інтерв’ю місцевим журналістам Віктор Янукович згадав про республіканський референдум щодо статусу російської мови, ініційований кримськими “регіоналами”. За його словами, Партія регіонів не має наміру відмовлятися від проведення цього референдуму, цитую: “Враховуючи, що залишився тиждень до виборів, я думаю, - це питання постане в законному вигляді після того, як буде сформований парламент”.

Тим часом частина проросійських організацій півострова звинуватили лідера Партії регіонів у зраді російських інтересів. На прес-конференції у Сімферополі лідери Російських громад Керчі та Євпаторії Олександр Ткаченко і Семен Клюєв заявили, що проросійські організації Криму оголошують Партії регіонів і кримському виборчому блоку “За Януковича!” бойкот. Каже Олександр Ткаченко: “Чому руські і російські патріотичні сили Криму зайняли таку позицію, тоді як всюди твердять про те, що Блок “За Януковича!” і Партія регіонів відстоюють інтереси росіян у Криму. Тому, що, по-перше, це – нахабна і цинічна брехня, розрахована на надто довірливих російських людей. І по-друге, їхні конкретні справи розходяться з їхніми ж словами”, - заявив лідер Російської громади Керчі Олександр Ткаченко. Він же повідомив, що ініціатори бойкоту планують проводити цього тижня зустрічі з кримськими виборцями, щоб переконати їх не голосувати за Партію регіонів і кримський виборчий блок “За Януковича!”, а віддати свої голоси за інші проросійські політичні сили. Правда, які – він не назвав.

На фото: на мітингу "регіоналів" у Сімферополі майоріли прапори Партії регіонів, Росії та Австралії.
XS
SM
MD
LG