Доступність посилання

ТОП новини

Головними проблемами на виборчих дільницях області є голосування по кілька осіб у виборчих кабінках, голосування поза виборчими кабінками, великі черги і не включення частини виборців до виборчих списків, - повідомляє Дніпропетровське обласне відділення Комітету Виборців України. Втім, вважають речники відділення, це суттєво не вплине на хід голосування


Втім, вважають речники відділення, це суттєво вплине на хід голосування.

Втім, вважають речники відділення, це суттєво не вплине на хід голосування

Через помилки у тексті бюлетеня виборів до районної ради на кількох виборчих дільницях Жовтневого району Дніпропетровська виборцям видавали лише чотири бюлетені замість п’яти.

Комітет Виборців України отримав анонімне попередження про замінування 120-ї дільниці територіального виборчого округу №29. З дільниці були виведені виборці і спостерігачі, виборча комісія продовжувала працювати. Сапери МНС, які прибули на місце, нічого підозрілого на дільниці не виявила і робота дільниці відновлена.

По оцінках Комітету виборців України станом на 18-ту годину на виборчих дільницях Дніпропетровській області проголосували від 50 до 60 відсотків виборців.
XS
SM
MD
LG