Доступність посилання

ТОП новини

Для ЄС має значення не назва партії – переможця на українських виборах, а її готовність впроваджувати реформи, - про це в інтерв”ю кореспонденту Радіо Свобода заявила Крістіна Галяк, речниця Верховного представника ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Хав”єра Солани


За її словами, після отримання звіту європейських спостерігачів можна буде оцінити, наскільки демократичними були вибори в Україні

За її словами, після отримання звіту європейських спостерігачів можна буде оцінити, наскільки демократичними були вибори в Україні. Крістіна Галяк повідомила, що наразі в ЄС не побачили труднощів під час голосування.

“Нам було приємно бачити, що голосування відбувалось організовано. Люди мали можливість спокійно голосувати. Але остаточний звіт спостерігачів надасть нам більше даних про перебіг цього дня. І це дасть нам більше інформації, щоб оцінити день виборів”, - заявила речниця Солани.

За її словами, при створенні будь-якої коаліції в парламенті, ЄС і надалі підтримуватиме український народ на шляху реформ, змін і стабілізації. Саме цей шлях, зазначила Крістіна Галяк, наблизить Україну до Європи.
XS
SM
MD
LG