За повідомленням обласного управління міністерства з надзвичайних ситуацій, серед хворих – 19 дітей.
Причиною хвороби лікарі називають неякісну питну воду в колодязях.
Причиною хвороби лікарі називають неякісну питну воду в колодязях.