Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 22:02

Сьогодні Харківська обласна виборча комісія починає перерахунок голосів на виборах до обласної та міської Рад, а також за кандидата на посаду Харківського міського голови, - повідомляє кореспондент Радіо Свобода


До тервиборчкому надійшло понад 200 скарг щодо проведення виборів. Допоки всі вони не будуть розглянуті, результати виборів не називатимуться, - зазначив голова обласної виборчої комісії Микола Селезньов

До тервиборчкому надійшло понад 200 скарг щодо проведення виборів. Допоки всі вони не будуть розглянуті, результати виборів не називатимуться, - зазначив голова обласної виборчої комісії Микола Селезньов.

31 березня обласна виборча комісія мала оприлюднити результати виборів на Харківщині. Проте, за словами Миколи Селезньова, оскільки 9 дільничних комісій Харкова взагалі не передали ніяких даних, а 8 комісій не повернули звірені і уточнені протоколи, було ухвалене рішення про перерахунок всіх голосів.

Тим часом соціалісти Харківщини сьогодні починають акції на підтримку чесних виборів. До них планує приєднатись обласний осередок “Пори”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG