Півсотні мешканців одноповерхового мікрорайону, розташованого поряд із кладовищем, виступають проти будівництва газової заправки на своїх городах. Вони переконані, що землю сільськогосподарського призначення нові власники – ТОВ “Трансгаз” - вилучили у сільгосппідприємства “Волинь” шахрайським способом. Люди хочуть засадити сільгоспкультурами землю, якою вони офіційно користувалися упродовж 30-и років, і вимагають у правоохоронців з’ясувати причини затримки в оформленні земельних ділянок у власність користувачів. Директор газової заправки Ігор Хомич показав протестуючим Державний акт на землю і пояснив, що решта документів перебувають на експертизі в обласній адміністрації.
Мешканці Рівного погрожують перекрити рух автомобілів у поминальну неділю до найбільшого у місті цвинтаря
Півсотні мешканців одноповерхового мікрорайону, розташованого поряд із кладовищем, виступають проти будівництва газової заправки на своїх городах