Доступність посилання

ТОП новини

Розгляд скарг по суті партій-аутсайдерів парламентських виборів проти Центральної виборчої комісії у Вищому адміністративному суді закінчився сьогодні безрезультатно


Напередодні суд заборонив ЦВК публікувати результати виборів у газетах "Голос України" та "Урядовий кур''єр", за позовом блоку Вітренко. Офіційні результати виборів набувають чинності після оприлюднення їх в названих газетах.


Весь сьогоднішній день обидві сторони сперечалися в суді: під час оголошення остаточних результатів виборів ЦВК мала підписати протокол чи постанову про результати виборів. Позивачі, а це блоки Литвина, Кармазіна, Вітренко та партія “Віче” вимагають, щоб суд визнав бездіяльність ЦВК під час оголошення результатів виборів, неправильні дії і, як результат, перерахунок голосів. В той же час, сьогодні жодного результату не ухвалили. Центрвиборчком заявив, що вони надали всі необхідні документи, все правильно оформили під час результатів виборів. Завтра судове засідання з цього питання продовжать.

Напередодні суд заборонив ЦВК публікувати результати виборів у газетах "Голос України" та "Урядовий кур''єр", за позовом блоку Вітренко.

Офіційні результати виборів набувають чинності після оприлюднення їх в названих газетах.
XS
SM
MD
LG