Доступність посилання

ТОП новини

Більшість країн-членів НАТО підтримали ідею запросити Україну до Плану дій щодо членства у Північноатлантичному альянсі вже цього року


Водночас генеральний секретар НАТО Яаап де Гооп Схеффер наголосив, що намір приєднатися до Північноатлантичного союзу залежить від українського народу та його лідерів.

Про це заявив міністр закордонних справ України Борис Тарасюк під час засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ, що відбувається у столиці Болгарії Софії.

“Ми також сподіваємося, що цього року зміцнення взаємин України і НАТО матиме своє логічне продовження в рамках головної програми підготовки до вступу – Плану дій щодо членства – і далі приведе до запрошення до переговорів про вступ”, – сказав міністр закордонних справ України.

“Стратегічний курс України на вступ до НАТО є незворотнім”, незважаючи на конфігурацію українського уряду, наголосив він.

Водночас генеральний секретар НАТО Яаап де Гооп Схеффер наголосив: “Головна відповідальність за успіхи, необхідні для вступу до Північноатлантичного союзу, лежить на українському народі та його обраних лідерах”.

“Наша відданість Інтенсифікованому діалогові (про питання, пов’язані зі вступом до НАТО) наголошує, що двері НАТО залишаються відчинені і прагнення України врешті можуть справдитися”, – зазначив генсек НАТО.
XS
SM
MD
LG