Доступність посилання

ТОП новини

У секретаріаті президента України немає подань на звільнення голів Київської та Рівненської облдержадміністрацій через недоліки в роботі


Заступник голови секретаріату Анатолій Матвієнко пояснив цю розбіжність із учорашніми заявами уряду неузгодженою роботою Кабміну та секретаріату.

Заступник голови секретаріату Анатолій Матвієнко пояснив цю розбіжність із учорашніми заявами уряду неузгодженою роботою Кабміну та секретаріату.

Водночас Матвієнко підтвердив, що звільнення керівника Севастопольської державної міськадміністрації у секретаріаті обговорювали.

Учора Кабінет Міністрів запропонував президенту Ющенкові звільнити сімох голів держадміністрацій.

Трьох керівників – Рівненщини, Київщини та Севастополя – радять звільнити через погіршення ситуації в їхніх регіонах. Крім того, голів Одеської, Полтавської, Кіровоградської та Житомирської областей рекомендують звільнити через їхнє обрання депутатами.

Київський обласний керівник Євген Жовтяк та рівненський Василь Червоній у відповідь заявили, що не бачать причин для їхнього звільнення.

Євген Жовтяк назвав дезінформацією дані про низькі показники у Київському регіоні і наголосив на зростанні виробництва промислової та сільськогосподарської продукції на Київщині.

А Василь Червоній зауважив, що на урядовому засіданні Кабмін не висував до його роботи жодних претензій.

Про звинувачення в недоліках у роботі Червоній зазначив: “Це заслуги старої влади. Я думаю, що пройде ще небагато часу, очі розкриються. Хто більше втратить, ще потрібно подумати. Всі ці чутки не змінять політичну лінію УНП, в цьому можете бути впевнені”.
XS
SM
MD
LG