Доступність посилання

ТОП новини

У львівській в’язниці зросла кількість протестувальників


Учора ввечері один із в’язнів прибив свої ноги до підлоги. У суботу 37 засуджених перерізали собі вени

Учора ввечері один із в’язнів прибив свої ноги до підлоги. У суботу 37 засуджених перерізали собі вени.

Про причини акції розповів мобільним телефоном в інтерв’ю Радіо Свобода один із в''язнів:

“Засуджені вчинили цю акцію для того, щоб привернути увагу громадськості, щоб приїхали сюди відповідні органи, щоб розібратися із керівництвом установи, яке порушує усі чинні закони України, права громадян в даній установі, порушують Міжнародну конвенцію з прав людини. Адміністрація незаконно застосувала до засуджених фізичну силу. Зараз засудженим погрожують, що тут уся прокуратура куплена, ми все одно своє доведемо, що ви тут спровокували незрозуміло що”, - зазначив в’язень львівської колонії №30.

Коли львівська влада відреагує на інцидент, кореспонденту Радіо Свобода відповів голова Львівської обласної адміністрації Петро Олійник:

“Я думаю, що наступного тижня напевне не розглядатимемо, бо у ці дні відбудеться засідання колегії, а потім буде засідання комітету у зв’язку з 50-річчям Львова, 150-річчя з дня народження Франка, а за тиждень я планую зібрати правоохоронні органи і виконавчі служби, що опікуються цими в’язнями”, - зазначив глава Львівщини Петро Олійник.

Ув’язнені вимагають зустрічі з журналістами для оприлюднення своїх вимог. Інакше вони погрожують продовжити акції протесту.
XS
SM
MD
LG