Доступність посилання

ТОП новини

Кримський депутат Нестор Шуфрич ще не визначився, чи переїзджати до Сімферополя.


Володимир Притула Сімферополь, 15 травня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Депутат Кримського парламенту Нестор Шуфрич ще не визначився, чи переїзджати до Сімферополя. Наприкінці минулого тижня він уперше взяв участь у сесії Верховної Ради Криму, але вже претендує на посаду віце-спікера парламенту автономії.

Нестор Шуфрич на першій сесії кримського парламенту вів себе дуже тихо, приглядався до колег та загальної атмосфери у сесійній залі. До Верховної Ради АРК він потрапив за списком блоку “Не так!”, який ледь подолав 3%-ий бар’єр. Нестор Шуфрич каже, що його дуже тепло прийняли на півострові, і він здивований своєю високою популярністю серед кримчан: “Рівень довіри в Криму до мене особисто мене вражає, але це також викликає підвищену відповідальність з мого боку”.

За словами Нестора Шуфрича, хоч він і не кримчанин, але дуже добре знає Крим і збирається працювати в автономії так, щоб підтвердити тезу, що політики з-за меж півострова, які стали депутатами Верховної Ради АРК, також самовідданно піклуються про кримчан: “Я вісім років був одним із керівників Бюджетного комітету Верховної Ради України і мені досконало відомі проблеми Криму”. Новообраний депутат кримського парламенту каже, що поки що житеме в готелі, на державну кватриру в Сімферополі не претендує: “Пленарні засідання Верховної Ради АРК проводяться раз на місяць. Якщо я буду більш активно задіяний в організації роботи парламенту автономії, або інших органів Криму, то я не виключаю, що придбаю житло в Сімферополі і житиму тут. Я ніколи не приховував свої статки. Моя декларація дозволяє мені придбати тут житло”.

Джерела у кримському парламенті повідомляють, що кандидатура Нестора Шуфрича справді реально розглядається на посаду заступника голови Верховної Ради автономії. Кримський оглядач Микола Семена каже, що це і диктує зміну іміджу Нестора Шуфрича: “Зараз, коли він претендує на посаду віце-спікера, Шуфричу, як політику доводиться міняти свій імідж, відходити від радикальних дій і демонструвати себе як виваженого політика”.

Колись впливові київські політики Нестор Шуфрич і Дмитро Табачник принишкли у парламенті автономії
І сам Нестір Шуфрич уже приміряє на себа новий імідж “виваженого політика”: “Сьогодні в Криму слід забезпечити стабільність. А стабільність починається з налагодженої роботи вищих державних установ, зокрема, Верховної Ради та уряду Криму ”.

Втім, той же Микола Семена вважає, що незабаром ми побачимо у кримському парламенті старого Нестора – попереду під час гарячих парламентських зіткнень. Адже на крісло віце-спікера претендують представники значно впливовіших політичних сил автономії.
XS
SM
MD
LG