Доступність посилання

ТОП новини

На політичній карті України з’явилася нова партія - Українська республіканська партія Лук’яненка


Учора в Києві установчий з’їзд по відродженню Української республіканської партії ухвалив рішення створити Українську республіканську партію Лук’яненка

Учора в Києві установчий з’їзд по відродженню Української республіканської партії ухвалив рішення створити Українську республіканську партію Лук’яненка. Почесним її головою обрали Левка Лук’яненка, одного із засновників УРП. Головою Ради партії обрали Олеся Сергієнка. Делегати також затвердили Статут і Програму партії, обрали Контрольно-ревізійну комісію. Тепер активісти партії мають зайнятися збором необхідних 10 тисяч підписів для подання документів на реєстрацію до Мін’юсту.

У 2002 році УРП об''єдналася з Українською народною партією “Собор”. Головою спільної політичної сили обрали тоді Анатолія Матвієнка. У вересні 2005 року УРП "Собор" розкололася на прихильників А.Матвієнка і старійшини партії Л.Лук’яненка. Кожна з частин партії називала себе легітимною. На парламентських виборах Л.Лук’яненко йшов за списками БЮТ як безпартійний. УРП "Собор" на чолі з А.Матвієнком увійшла до блоку "Наша Україна".
XS
SM
MD
LG