Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Збільшення державної допомоги для догляду за дитиною до 3 років є завданням нового парламенту й уряду


Про це Президент України заявив у своєму традиційному суботньому радіозверненні до українського народу, яке було присвячене першим підсумкам Року дитини в Україні (ним оголошено 2006 рік).


Про це Президент України заявив у своєму традиційному суботньому радіозверненні до українського народу, яке було присвячене першим підсумкам Року дитини в Україні (ним оголошено 2006 рік).

«У перші роки життя малюків матері мають бути завжди поруч з немовлям, і держава повинна створити всі умови для цього. Тому наступним нашим кроком у вирішенні демографічної проблеми має стати зростання допомоги по догляду за дитиною до трьох років принаймні удвічі. Це завдання, яке має вирішити новий парламент і уряд», - наголосив Віктор Ющенко.

Нагадавши, що з 2005 року в Україні у понад 11 разів було збільшено грошову допомогу матерям при народженні дитини, Президент констатував: «Сьогодні наші найближчі сусіди, зокрема Росія, беруть приклад з України і говорять про необхідність підняти допомогу молодим мамам. Цей крок повністю виправдав себе – народжуваність в Україні у 2006 році уже зросла на 6%. Сподіваюся, це – лише початок відродження української нації».

Президент також зазначив, що питання гармонійного розвитку підростаючого покоління належить до національних інтересів України.

Віктор Ющенко, серед іншого, також пообіцяв, що під час випускних та вступних іспитів чесність і прозорість вступної кампанії будуть на особливому контролі влади.

«Якісна освіта наших дітей – це стратегічна інвестиція для країни, тільки розумне та освічене покоління може ставити високі задачі і досягати їх. Сьогодні, у час випускних та вступних іспитів, чесність і прозорість вступної кампанії буде на особливому контролі влади. Я вимагаю від уряду створити умови, в яких викладання у школах буде якісним, а вступ до вузів – чесним», – заявив Президент України

Віктор Ющенко звернувся до усіх батьків випускників, а також до кожного абітурієнта із закликом разом викорінювати корупцію у сфері освіти: «Повідомляйте про кожен випадок хабарництва – наша середня і вища школа мають стати територією без корупції».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG