Доступність посилання

ТОП новини
19 Вересень 2018, Київ 17:31

Американські резервісти покидають Україну


Про це УНІАН повідомив речник командування українських ВМС, підполковник Володимир Бова.

Про це УНІАН повідомив речник командування українських ВМС, підполковник Володимир Бова.

За його словами, сьогодні о 9.30 перша черга американських резервістів (близько 100 осіб), що прибули в Україну для підготовки Старокримського полігону ВМС України до військових навчань «Сі Бриз-2006», вирушили до Сімферопольського аеропорту. Завтра зранку має намір відбути з України друга половина підрозділу.

Сьогодні завершився термін призову американських резервістів, який тривав два тижні. Як було заплановано, їх сьогодні повертають до США.

В.Бова також сказав, що у разі позитивного голосування Верховної Ради України 14 червня стосовно надання дозволу на проведення міжнародних військових навчань у Криму американські будівельники можуть повернутися до Криму для проведення підготовчої роботи, але в іншому складі.

За словами В.Бови, сьогодні до Феодосії з Севастополя, щоб попрощатися з американськими резервістами, прибув командувач ВМС України контр-адмірал Ігор Тенюх. У своєму виступі перед американцями він подякував їм за співпрацю, зазначивши, що вона є багаторічною: сторони вже неодноразово проводили спільні навчання як на території України, так і на території США.

І.Тенюх висловив сподівання, що ця співпраця буде продовжуватися і поглиблюватися. Американстькі військовослужбовці зустріли ці слова бурхливими оплесками, сказав підполковник В. Бова. Він додав, що американська сторона в особі прес-аташе Посольства США в Україні Бренда Байєра, який зараз перебуває у Феодосії, висловила жаль з приводу того, що не вдалося завершити спільний українсько-американський проект із удосконалення навчально-матеріальної бази Старокримського полігону, який у подальшому українська сторона планувала використовувати не лише під час навчань „Сі бриз”, а і для проведення занять з бойової підготовки і підготовки миротворчих підрозділів.

Як також повідомив речник командування ВМС України, доставлений американським судном вантаж залишається у порту Феодосії, там "працюють митники, представники брокерської фірми”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG